Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
1353 hodnocení
5
1306x
4
20x
3
9x
2
0x
1
18x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
+ Výborná nabídka a prověřená kvalita zboží.
- Nevím o nich.
Výborná nabídka, přehledná, rychlé dodání a informace o objednávce.
+ Ochotné a vstřícné jednání.
+ kvalita, dobrá cena
dobrá komunikace, přijatelná cena zboží, pěkné a kvalitní zboží, dobrá dodací lhůta. Doporučuji.
+ přehledná nabídka, rychlé doručení
- uvítala bych větší nabídku košilí s dlouhým rukávem
doporučuji, velmi dobrá zkušenost
+ Kvalitní sortiment
+ Nákup nad 1000Kč - doručení zdarma
Jsem spokojena. Jen mne trochu mrzí, že krabičky se zbožím byly vloženy jen do sáčku a bohužel přišly (díky poště) hodně pomačkané, takže první pohled při rozbalení dárků pod stromečkem nebude úplně nejlepší. Ale na druhou stranu - zboží je super!
Doporučila bych tento obchod ostatním.
Velmi ochotný personál, který po mém odeslání objednávky během hodiny telefonoval, že jsem zapomněla udat velikost. Rychlé dodání.
+ kvalita výrobků
+ flexibilita jednání
Byla jsem velice spokojená s výběrem i s rychlostí dodání objednávky
+ V klidu doma vyberu a objednám.
- Nemá.
Rychlá akceschopnost a příjemná domluva. Zboží dorazilo brzy a v naprostém pořádku.
doporučuji.......obchůdek bez problémů
Zboží vůbec neodpovídalo typu který jsem si obědnal
Objednala som si kalhotky a pánske pyžemové nohavice z českého obchodu. Všetko zboží bolo vyrobené b Polsku a tomu odpovedala aj kvylita. Ma pánskych pyžamových nohavicoach je deklarovaný materiál 100% bavlna- hádala by som sa.
Pokiaľ si budem chcieť kúpiť polský tovar, tak si zajdem niekam na trhy.
Majiteľ obchodu by mal na stránkach deklarovať, že sa jedná o polský dovoz.
Tovar som dala chlapon na handry to traktoru.
+ Neuvěřitelně rychlá dodací lhůta. Objednáno v sobotu a připravené k vyzvednutí v pondělí ve 12 hodin.
- Nepodařilo se mi najít filtr na zboží podle velikosti.
+ rychlost
- žádné
vše ok
- Velikosti zboží neodpovídají označení na výrobku, jsou menší.
