Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
1353 hodnocení
5
1306x
4
20x
3
9x
2
0x
1
18x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
+ rychlé jednání,
+ kvalitní zboží
+ Sehnala jsem zboží, které jsem jinde najít nemohla.
- Možná delší doba doručení (3 prac. dny), ale mohla to být chyba spíš přepravce. Po telefonické konzultaci vše vyjasněno. Určitě budu nakupovat příště znovu.
+ Již několikrát jsem si objednala pánské a chlapecké pyžamo a byla jsem moc spokojená. Velmi dobrá komunikace po telefonu.
+ Kvalitní zboží
- Nic
Ochota a slušný přístup k zákazníkovi. V hodnocení dávám 90% za pozdější odezvu při komunikaci, částečně nedostupné zboží, i když na stránkách bylo uvedeno skladem, ale nutno uvést, že bylo měsíc před Vánoci, takže se dá drobný zmatek předpokládat, jsme lidé ( nedostatek byl dodavatelem kompenzován odměnou , děkuji ). Zboží bylo do Vánoc dodáno, takže v tomto směru bez výhrad. Poznámka: Zmatek byl v tu dobu i na jiných, známějších e-shopech, jenž zboží vůbec nedodaly.
+ celkem siroky sortiment v danem segmentu
- brzy nebyly k dispozici ruzne velikosti u jednotliveho zbozi, ovsem rychlou komunikaci a dohodou bylo vyreseno
doporucuji, rychle jednani
+ osobní vyzvednutí přímo ve Zlíně
- neinformuje o připravenosti zboží na prodejně
Rychlé doručení od objednání. Zboží odpovídajicí nabídce na internetu.
úžasná komunikace,osobní nasazení vyhovět zákazníkovi,žádné momentálně nedostupné
+ Kvalitní zboží
- Nemá
Dobrá komunikace, dobré ceny za kvalitní zboží
+ Výběr zboží
+ Cena
+ Rychlost
+ Pošta zdarma
- Žádné
Doporučuji
+ Krásné dámské pyžama
+ kvalitní zboží za přijatelnou cenu
- -
dobrá kvalita, cena, celková spokojenost,ochota a při zboží které momentálně nebylo na skladě, navržená náhrada. Plná spokojenost. Doporučují.
+ - pyžamo pěkně drží tvar - není po vyprání vytahané
- -možná delší dodací lhůta
doporučuji v tomto obchodě nakupovat
+ přehlednost obchodu
+ sortiment zboží, který mi vyhovuje
můžu jenom doporučit
perfektní service, rychlost vyřízení objednávky i komunikace
+ Přehlednost. Dost široký výběr.
- Bez připomínek
jsem spokojena. Nemám žádné výhrady.
Příjemný obchůdek, naprostá spokojenost, ráda všem doporučím k nákupům!!!!
+ Přehledný obchod, vstřícné jednání po telefonu.
+ Ochota poradit.
- Nevím.
Žádný problém.
+ Výborná komunikace, nabízené nadstandardní služby (snaha pomoci při nevšedním požadavku)
- nenalezeny
Sháněla jsem pyžamo pro ONA+ON, tedy stejné pánské a dámské, ale nikde jsem nenašla. Obchod se se mnou několikrát spojil a snažili se mi vyjít vstříc a nakonec i pomohli
Rychlost, přehlednost,výborná komunikace.
Doporučuji
