Legíny

Punčochové zboží je součástí především žen. V této kategorii najdete krásné punčošky a punčocháče, které můžete nosit k sukním i k šatům, nadkolenky, které dokonale vyniknou ve střevíčkách a stále populárnější dámské legíny, ke kterým si můžete obléci delší tuniky a nebo topy. Nápaditý střih a provedení, které nabízí tohle skvělé punčochové zboží dodá Vašim nohám ten pravý půvab. Vybrat si můžete z pestré palety tvarů a i barev, fantazii se meze nekladou a vy můžete nové punčochy a nebo legíny směle kombinovat s ostatními kousky vašeho šatníku. Tak ukažte své nožky světu! Z našeho sortimentu si určitě vyberete.

Nejprodávanější

leginy avril bas bleu
1 099 Kč

Dámské džínové kalhoty Bas Bleu Avril. Materiálové složení:70% ,bavlna 25% ,polyester ,5% lycra Informace o dopravě a platbě naleznete  ZDE .  

Dámské legíny Annes Giza
189 Kč

Dámské legíny Annes Giza. Materiálové složení:  92% polyamid, 8% elastan Informace o dopravě a platbě naleznete   ZDE .

legíny bas bleu alexa
689 Kč

Krásné dámské legíny Bas Bleu Alexa. Materiálové složení: 85% polyester ,15% elastan. Informace o dopravě a platbě naleznete  ZDE .

Dámské legíny Bas Bleu Alize
530 Kč

Dámské trendy legíny Bas Bleu Alize jsou volného střihu s nízkým sedem. Materiálové složení: 85% polyester ,15% elastan. Informace o dopravě a platbě naleznete  ZDE...

antonina
689 Kč

Krásné dámské legíny Bas Bleu Antonina. Materiálové složení: 85% polyester ,15% elastan. Informace o dopravě a platbě naleznete   ZDE .

Dámské legíny Bas Bleu Aurora
610 Kč

Dámské sportovní kalhoty Bas Bleu Aurora jsou zcela neprůhledné a elastické dlouhé legíny s kapsami. Materiálové složení: 85% polyester ,15% elastan. Informace o dopravě a...

Dámské legíny Bas Bleu Blair
529 Kč

Krásné dámské legíny Bas Bleu Blair. Materiálové složení: 80% viskóza, 15% polyester ,5% elastan. Informace o dopravě a platbě naleznete  ZDE .

legíny bas bleu boni
379 Kč

Módní dámské legíny výrobce BasBleu. Materiálové složení: 85% polyester ,15% elastan. Informace o dopravě a platbě naleznete  ZDE .

Dámské legíny Bas Bleu Carla
619 Kč

Senzační dámské legíny Bas Bleu Carla s push-up efektem. Materiálové složení: 62% viskóza, 28% polyester ,10% elasta Informace o dopravě a platbě naleznete ...

Dámské legíny Bas Bleu celine
Novinka
679 Kč

Dámské legíny Bas Bleu Celine. Materiálové složení:85% polyester ,15% lycra.  Informace o dopravě a platbě naleznete   ZDE .

Dámské legíny Bas Bleu Diana
490 Kč

Leginy s kapsami Bas Bleu Diana jsou vyrobeny z elastické tkaniny, která se dokonale přizpůsobí tělu . Materiálové složení: 85% polyester ,15% elastan. Informace o dopravě...

Dámské legíny Bas Bleu Emily
679 Kč –28 %
489 Kč

Dámské legíny Bas Bleu Emily. Materiálové složení:85% polyester ,15% lycra.  Informace o dopravě a platbě naleznete  ZDE .

Dámské legíny Bas Bleu Florence
520 Kč

Atraktivní lesklé PUSH UP leginy Bas Bleu Florence . Materiálové složení: 100% polyester. Informace o dopravě a platbě naleznete   ZDE .

Dámské legíny Bas Bleu Gabi
289 Kč

Dámské legíny Bas Bleu Gabi v černém provedení. Materiálové složení: 85% polyester ,15% elastan. Informace o dopravě a platbě naleznete  ZDE .

Dámské legíny Bas Bleu Gabi
289 Kč

Dámské legíny Bas Bleu Gabi v modrém provedení. Materiálové složení: 85% polyester ,15% elastan. Informace o dopravě a platbě naleznete  ZDE .

Dámské legíny Bas Bleu Gabi
289 Kč

Dámské legíny Bas Bleu Gabi v šedém provedení. Materiálové složení: 85% polyester ,15% elastan. Informace o dopravě a platbě naleznete   ZDE .

Dámské legíny Bas Bleu Ginger
539 Kč

Úžasné zeštíhlující legíny Bas Bleu Ginger s push-up efektem! Materiálové složení: 62% viskóza, 28% polyester ,10% elastan. Informace o dopravě a platbě...

leginy holly bas bleu
599 Kč

Dámské legíny Bas Bleu Holly v černém provedení. Materiálové složení: 85% polyester ,15% elastan. Informace o dopravě a platbě naleznete  ZDE .

Nahoru
Další produkty
49 položek celkem
777 598 592