Výměna a vrácení zboží

ROZMYSLELI JSTE SE? ZBOŽÍ VÁM NEVYHOVUJE?

Nepoužité zboží můžete vrátit, či vyměnit do 14 dnů.

Balíček jen zanesete na nejbližší pobočku Zásilkovny a nahlásíte kód: 90509381 a to je vše. Tato služba je zpoplatněna částkou 69,-Kč

Nebo zboží zašlete na adresu:

PRADLONATELO.CZ

Bartošova 5532/101, Zlín, 76001

Vrácení zboží

Při vrácení nebo reklamaci zboží, použijte formulář pro vrácení zboží, který najdete v balíku. Pokud si nebudete jistí, jak postupovat, klidně nám zavolejte na tel: 777 598 592  Whats App nebo pište pradlonatelo@post.cz.

Zboží musí být v originálním obalu,vše dobře zabalte, aby nedošlo během dopravy k nám k jeho poškození. Nezasílejte zboží na dobírku, nebylo by převzato.

Všechno si také můžete zjednodušit tím, že balíček jen zanesete na nejbližší pobočku Zásilkovny a nahlásíte kód: 90509381 a to je vše. Tato služba je zpoplatněna částkou 69,-Kč, která vám bude odečtena od vratné částky a peníze zasíláme na váš bankovní účet.

Výměna zboží

V případě výměny zboží postupujte jako při vrácení. Zboží se správnou velikostí si opět objednejte a to co nejdříve, aby se během cesty k nám zboží na výměnu nevyprodalo. Doba vyřízení výměny zpravidla trvá cca 2 pracovní dny. (ve výjimečných případech může být doba 5 pracovních dnů)

Obchodní podmínky naleznete ZDE

 

 

777 598 592

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení