Přemýšlíte zda zvolit pánskou noční košili?

Pánská noční košile nebo raději pyžamo?

 

Dříve naši předkové spávali v pánské noční košili. Postupně jsme si zvykli na dvoudílné pyžamo. Jsou muži, kteří dokonce spávají celoročně nazí… Ale jsou pánové, kteří preferují noční košili.

I muži mohou zažít během spánku pohodlí a naprostou volnost, kterou právě zaručí volné střihy pánských košil.

 

2447017(2)

Pánská noční košile

 

V dřívější době nebudil muž žádné pohoršení v sukni nebo noční košili, dnes už by byl středem posměchu. Na počátku minulého století dostaly formu pyžama právě jako noční košile. Možná se vám to zdá neuvěřitelné ale pánská noční košile je klasika.

Volnost pohybu je základem dobrého a kvalitního spánku. Samozřejmě technologie jde kupředu i co se týče materiálu.

 

Pánská noční košile se stala v poslední době velkým hitem. Volný dlouhý střih, zajistí volnost pohybu, nikde nic neškrtí. Pokud jdete na pyžamovou párty, zaručeně zabodujete v obrázkové noční košili,která je většinou doplněná i spací čepicí.

 

Jste muž co má rád na spaní pohodlí a potrpíte si na volnost pohybu? Tak právě pro vás je ideální pánská noční košile, mají volnější střih a příjemně se nosí.

 1091

My vám nabídneme pánské noční košile Cornette, ty mají dokonce i propínací légu, pokud chcete úplně jednoduchou klasiku, tak pánské noční košile Italian Fashion nezklamou.

 

Nezapomeňte, že pánská noční košile se hodí jako výborný dárek.

 

Pánské pyžamo

 

cornette_20233_1

 

Během spánku dochází k regeneraci celého těla. Je nutné zajistit tak tělu co nejpohodlnější oblečení. Většina z nás si neuvědomuje, jak moc důležité je v čem spí. Nejpohodlnější jsou jak už jsme si řekli víš přírodní materiály, nejznámější je bavlna. Nejen, že je prodyšná ale také nedráždí pokožku, skvělá i pro alergiky.

Také je důležité zvolit správnou velikost. Pokud budeme mít pyžamo v kterém se nebude dát skoro hnout, moc příjemné to nebude. Nejen, že je prodyšná, ale také je příjemná na dotek a nedráždí pokožku, takže ji mohou nosit i alergici.

Skvělou volbou je i hedvábí.... lehký jemný tenký materiál, ocení ti, kteří se více potí, má totiž vysokou absorpci vlhkosti.

 

65-330127_3

 

 

 

777 598 592