Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
1353 hodnocení
5
1306x
4
20x
3
9x
2
0x
1
18x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Spolehlivá firma
- zboží jsem si objednala a obchod mi odepsal že nedošlo k odečtení na shopu a že už ho nemají.mel to být darek.takze zklamání
V POHODĚ.
Skvela kvalita,velikost odpovida
velká spokojenost s rychlostí vyřízení objednávky a dodání zboží ve vynikající kvalitě
+ v pátek objednáno, v pondělí doručeno :-)
+ rychlé dodání
rychlé dodání
rychlé dodání
přijatelné ceny
zboží, které jinde nebylo
Vše v pořádku
+ spolehlivý obchod
+ skvělá komunikace s obchodem
+ mé vybrané zboží je kvalitní a levné
- snad jen maličkost : dodání trvalo déle, nebyla velikost
- zboží bylo psané skladem i přes to, že danou velikost neměli...po telefonické domluvě vše kladně, s omluvou, vyřešeno
kvalitní a spolehlivý obchod
Rychlost, vstřícné jednání, dobré rady
+ Vstřícnost, rychlost, velice slušné jednání, kvalitní zboží!
+ šíře sortimentu
+ ceny za které je zboží nabízeno
Rychlé doručení do zásilkovny bez zbytečné prodlevy. Zboží kvalitou i vzhledem vyhovuje. Pokud budete objednávat spodní prádlo - trenýrky doporučuji v nadměrných velikostech o číslo větší než v amerických e-shopech. 3xl z USA = 4xl zde ....
+ profesionální přístup - u jednoho pyžama jsem splet velikost, ihned jsme se domluvili přes e-maily a byla mi zasláno zboží jak jsem potřeboval. Za to velké dík
+ Přátelská komunikace s obchodem a dokonalá vstřičnost.Děkuji.
+ Rychlost vyřízení objednávky
+ Kvalitní komunikace
Vyřízení objednávky s maximální spokojeností. DOPORUČUJI!!!!!
+ Cenově dostupne
- Objednávku jsem.ucinila na tři kusy boxerek, bylo mi mailem.oznameno připraveni na prodejně. Po dosažení na prodejnu byly však připravený jen dva kusy s tím, že jeden kus mezitím prodaly. Ze strany obchodu mi to přijde značně neseriozni jednání a další nákup z mě strany již neproběhne.
byl to můj první nákup a byla jsem spokojená
Objednané zboží dorazilo v pořádku. Obchod doporučuji.
