Župan ano nebo ne? Rozhodně ano!

Župan ano nebo ne? Rozhodně ano!

 

Dříve byly župany viděny jen v nemocnici ale tahle doba je už dávno pryč. Je župan praktická součást každodenního šatníku?

V dnešní době župan využijete i jako domácí úbor, na dovolené, bazénu či místo mikiny, nebo při líčení a to díky bohaté nabídce materiálů a designu. Moderní jsou i pyžamové párty.

 

robe-5174651_1280 

Župany najdou největší uplatnění v koupelně po koupeli. Slouží také k dokonalému osušení pokožky těla  a chrání před chladem. Uznejte sami, přijdete unavei z práce, dáte si vanu a není nic jednoduššího než obléct župan, převázat páskem, výhodou je kapuce na mokré vlasy a můžete se věnovat dalším potřebným věcem, jakožto třeba chystání večeře, pletení či dělání úkolů s dětma.

 

Nejvíce vyžívané župany jsou bavlněné župany a froté župany

 

Bavlněný župan

 

- je pohodlný na nošení, není objemný na cestovaní a hodí se na jarní i podzimní měsíce. Určitě se bude hodit jen tak na rychlé přehození když potřebujete přeběhnout.

zupan

 

Froté župan

- s tím se setkáte nejčastěji na hotelech, wellnes pobytech, froté župan dobře saje vodu z mokré pokožky stejně jako ručník. Určitě ho skvěle využijete při návštěvě sauny, po plavání přijde vhod.

 zupany

 

Hřejivý župan

mika 2

- ten je v oblibě zejména na relaxovaní u TV po náročném dni, nebo jako domácí úbor místo mikiny. Pokud jste na chalupě, určitě vám poslouží i při snídani na terase, venčení pejska nebo zkrátka jen tak při válení.

 

 

Saténový župan

- oblíbený u žen, které se chtějí cítit žensky, ale i u mužů protože působí sexy. Saténový župan krásně nakombinujete se sexy košilkou.

 

Viskózový župan

27809

- oblíbený stejně jako saténový župan, jen viskózový župan se více splývavý a chladivý.

 

Výhodou županu bývají kapsy na kapesník, či ve wellness na klíče, telefon nebo kartu od pokoje.

Dámský župan nebo pánský župan je vhodný jako dárek na Vánoce, které se pomalu blíží.

 

777 598 592