Stahovací prádlo, proč se ho nebát a jak správně ho nosit

Stahovací prádlo, proč se ho nebát a jak ho správně nosit

 

Stahovací prádlo již není pouze funkční a nevzhledné, jak tomu bylo za našich babiček. V současné době je stahovací prádlo obohaceno i krajkou, které působí velmi žensky a elegantně.

Pro spousty z nás žen, je stahovací prádlo takové tajné tabu, o kterém raději nemluvíme. Spíše se týká žen od velikosti 44 a výš. Omyl!! Správné zvolené stahovací kousky mohou posloužit i u velikosti 36, vypíchnout ženské přednosti a skrýt i drobné nedostatky.

spodni_cast1

Kdy oceníte stahovací nebo tvarující prádlo?

 

- pod světlé až průsvitné oblečení

- pod oblečení u kterého se rýsuje každý nedostatek nebo lem prádla

- pod upnuté nebo úzké šaty, které obepínají siluetu postavy

 

Dnes už si můžeme vybrat z množství střihů a materiálu stahovací prádlo. Nejoblíbenější u žen jsou stahovací kalhotky, spodničky, stahovací košilky nebo stahovací bermudy, které ženy vyhledávají i krz nepříjemné odírání stehen v letních měsících.

 

Jakou zvolit velikost?

 

Stahovací prádlo je potřeba volit o velikost menší, právě u něj je totiž důležité aby nejen perfektně padlo ale aby i plnilo svůj účel. Pokud zvolíte špatně velikost, nadělá víc škody jak užitku. Každá z nás má jiný tvar postavy a jiné nedostatky, které potřebuje skovat.

 

Stahovací kalhotky je vždy potřeba vyzkoušet, každému sedí jiný střih. Pokud ježena silnější v oblasti bříška, jsou lepší stahovací kalhotky vysoké nebo body. Stahující prádlo bezešvé zajistí krásnou siluetu postavy a nerýsuje žádný lem.

 

Stahující bermudy

- jsou skvělou volbou pod šaty nebo sukně a ne jen v horkých letních dnech. Stáhnou oblast bříška ale mírně i oblast stehen a my se cítíme komfortněji.

25902-3

777 598 592