Jak nosit průsvitné oblečení?

Špatně zvolené průsvitné oblečení na nás může vypadat kýčovitě a lacině. Málokterá žena má odvahu si obléci například průsvitný top. Toto oblečení je určeno především pro štíhlé ženy, ideálně takové, které jsou ve fitku jako doma. I zde není zaručeno, že jim daný kousek bude skutečně slušet a nebude vypadat lacině.

beautiful-beauty-blouse-1036623

 

Průsvitné oblečení je třeba umět nosit

Halenky a topy z průsvitných materiálů jako jsou organza, tyl, šifon či krajka se objevují v kolekcích módních návrhářů každý rok. Pokud si chcete průhledný kousek pořídit i vy, přinášíme pár tipů, jak jej správně nosit.

Ideálním kouskem pod průsvitnou halenku či top je body, tílko nebo bezešvé tričko nebo bandeau top, který připomíná pruh látky přes prsa. Pod méně průsvitný vršek si bez obav můžete vzít podprsenku, která vám dobře padne. Barva spodní vrstvy může být tělová nebo v podobném odstínu, jako je průsvitný top. Tělová podprsenka by měla odpovídat tónu vaší pleti. Odborníci doporučují mít v šatníku různé odstíny, které si zvolíte podle stupně vašeho opálení.

10617-1_damske-body-babell-marcela   3787_damske-triko-babell-iva


Dámské body

  Dámská tílka

 

Nejčastějším kouskem v dámském šatníku je průhledná halenka z krajky. Nejsnáze se kombinuje s dalším oblečením. Transparentní oblečení se příliš nehodí pro ženy pracující například na úřadech či v bance. S výhradami je přijatelná pouze průsvitná halenka, ideálně s dlouhým rukávem. Chystáte-li se na večírek či do klubu, můžete zvolit průsvitný top, přes který si dáte tričko a kožené kalhoty.

Základní věcí v šatníku je průsvitný top v černé barvě. Vybrat si můžete šifon nebo krajku. Různé topy a svršky se vzorem krajky jsou vhodné pro ty méně odvážné. Stačí si pod ně obléci tílko. Pavučinový motiv to zdůrazní a zároveň zakryje vaše nedostatky. Jste-li odvážnější, oblečte si podprsenku libovolné barvy. Krajkový top si bez obav můžete vzít ráno i večer, přesně dle svého uvážení.

Záchvat paniky vás nemusí postihovat ani v případě, že je vámi zvolený top úplně průsvitný. Pod tento svršek se hodí body nebo korzetová podprsenka. Nebojte se ani průsvitných šatů. I ty závisí na dobře zvoleném prádle. Nehodí se titěrné kalhotky, naopak si pořiďte ty s nohavičkou a zvýšeným pasem. V tomto případě se na materiálu nevyplatí šetřit. Nikdo netouží vidět vaše miniaturní spodní prádlo.

Už máte jasno v tom, jak průsvitné oblečení nosit? Nemusíte se ničeho bát, pokud se budete alespoň trochu řídit našimi radami.

777 598 592