Víte, jak nosit legíny?

Legíny jsou velkým hitem už několikátou sezónu za sebou. Vidět je můžete v ulicích v různých barvách a vzorech, v kombinaci s různými outfity. Legíny mají různé délky, barvy, tvary a vzory, ale ženy je milují především kvůli jejich nepopíratelnému pohodlí.

Legíny nejsou kalhoty a nikdy byste s nimi neměli jako s kalhotami zacházet. Vypadají elegantně pouze tehdy, když je k nim zvolen správně zbytek outfitu. Vypadají nejlépe se super dlouhou košilí, šaty a sukněmi. Nicméně, to není ideální volba pro každou příležitost. Legíny jsou především pohodlné, nenáročné každodenní oblečení.

 

11325_marisa

 

S delšími svršky

Legíny vypadají skvěle s dlouhými tričky a tunikou. Ujistěte se, že tunika, kterou jste si vybrali, je dostatečně dlouhá, aby překryla vaše boky a hýždě. Pokud máte rádi vzorované legíny, dávejte si pozor, abyste to nepřeháněli. Noste vzorované legíny s jednoduchým tričkem a pokud možno s jednobarevným tričkem. Těsné legíny vypadají skvěle s balerínami. Vyberte si boty ve světlých odstínech, abyste získali letní vzhled. Jako doplněk se hodí vak a drobné šperky.

Legíny se sukní či šatama

Legíny mohou vypadat velmi elegantně s obyčejnými šaty. Pokud si vyberete legíny v tmavém odstínu, vyberte si šaty ve světlé, sváteční barvě fuchsiové, modré, zelené. Pokud hledáte ostřejší, více punkový vzhled, rozhodněte se pro umělé kožené legíny. Přidejte k tomu příslušenství v podobném stylu – obujte si mokasíny a koženou nákupní tašku. Nezapomeňte na správné šperky - náhrdelník s řetízky a okouzlující prsten. Kombinace legín a sukně se může vypadat velmi působivě. Vyberte si jednoduchou černou sukni a legíny, top s legračním potiskem a pěknou, barevnou bundu. Přidejte kabelku, jednoduché baleríny a trochu šperků pro podtržení celkového vzhledu. Toto oblečení je jednoduché, velmi pohodlné, ale zároveň stylové.

Legíny místo kalhot

Legínami lze nahradit i kalhoty. Při nošení legín místo kalhot je potřeba dbát na to, jak je nosíte. Pokud si oblečete na sebe jen legíny a nemáte delší tuniku, volte takové modely, které jsou vzhledem podobné kalhotám, například  v kožené verzi, s džínovým potiskem, s imitací zipu a nebo s kapsičkami. Tyto legíny najdete v obchodech pod názvem jeggins nebo také džegíny. Vyrábí se z džínoviny s vysokým podílem elastanu, což jim dodává na pružnosti. Novinkou jsou také tregíny (treggins). V tomto případě se jedná o libovolné kalhoty vyrobené z velmi pružné látky, která pevně obepne tělo.

Legíny v barevném provedení, dokonale zapadají do městské módy. Každý den je můžete nosit s velkým úspěchem. Například do školy nebo na rande, na nákupy do města nebo setkání s přáteli.

777 598 592