Vážení zákazníci naše výdejní okénko je vám k dispozici pro vyzvednutí vašich objednávek po-pá 9-14 na prodejně PRADLONATELO ul.Bartošova 5532 Zlín.

Bavlněné roušky

Bavlněná látková rouška velmi efektivně chrání okolí před infekčními částicemi. Zachytí téměř 80 % všech vykašlaných částic a je schopná odfiltrovat přibližně 70 % částic o velikosti bakterie. Chirurgická rouška zachytí až 85 %. Je třeba si uvědomit, že nošení roušky nezaručuje bezpečnost proti infekci koronaviry a jinými chorobami, ale pouze snižuje riziko. Chcete-li zvýšit svou bezpečnost, postupujte podle doporučení Světové zdravotnické organizace (WHO). Především se doporučuje pečovat o hygienu rukou, a to i při používání ochranných masek.

Všechny materiály použité k výrobě našich výrobků jsou vysoce kvalitní, bezpečné a mají certifikáty Oeko-Tex® Standard 100.

Abyste mohli bavlněnou roušku opakovaně používat, musíte ji sterilizovat. Nejjednodušší způsob je vyvaření. Dejte roušky do vody a nechte projít minimálně 5 minut varem a vychladnout ve vodě. Poté usušte.

Roušky lze samozřejmě i prát odděleně v pračce. Virové částice jsou ničeny již při teplotě 60 °C po dobu praní 30 minut. Ideálně, ale perte na 90 °C. Poté je vyžehlete. Ideálně párou. Nemáte-li parní žehličku, žehlete na nejvyšší stupeň po dobu 5 minut.

Před manipulací s rouškami je vhodné mít vždy vydezinfikované ruce, snažit se dotýkat pouze okrajů roušky a co nejméně sahat na střed a přední část. Nezapomeňte, že vysterilizované roušky musíte uchovávat na vydezinfikovaném místě.

Nejprodávanější

Bavlněná rouška Cornette grafit
 
89 Kč
Detail
Bavlněná rouška Cornette modrá
 
89 Kč
Detail
Bavlněná rouška Cornette grafit
89 Kč

Bavlněná ochranná rouška ​​na gumičku. Materiálové složení: vnější vrstva 100 % bavlna,      

997/S88
Bavlněná rouška Cornette modrá
89 Kč

Bavlněná ochranná rouška ​​na gumičku. Materiálové složení: vnější vrstva 100 % bavlna,      

997/S83
2 položek celkem
777 598 592